Co jsem dnes jedla XII.

Po několika měsíích tu pro vás konečně mám zase další díl seriálu „co jsem dnes jedla“ !

Omlouvám se za delší pauzu, ale nějak nebyla inspirace a nálada (a taky bylo vysoké pracovní tempo). Jak to bývá zvykem opět pro vás mám jeden pracovní den a jeden víkendový :)!

PONDĚLÍ

Snídaně

Jak jste mohli vidět už z předchozích dílů, v poslední době jsem si k snídani velmi oblíbila jogurty – je to skvělá, zdravá rychlovka, která se hodí i v pracovní dny, kdy není moc čas se s něčím připravovat. Do jogurtu jsem si hodně oblíbila muesli do Natu – hlavně slaný karamel můžu opravdu doporučit! A samozřejmě nesmí chybět čerstvé i sušené ovoce a oříškové máslo!

Oběd

V pondělí i v úterý bylo k obědu kuřecí zapékané se špenátem a ricottou a jako příloha zbytky z víkendu. Nevím, jak to máte vy, ale já nerada cokoliv vyhazuju a tak jsem do krabičky přihodila i pečené brambory – nejsou sice po ohřítí tak dobré, jako ty čerstvé, ale vyhodit je by mi bylo fakt líto. .. A samozřejmě nesmí chybět zeleninka navíc!

Večeře

Bylo už načase zase jít někam mezi lidi, tak jsme na véču zašli do „Pizza and pasta factory“. Za mě tedy dělají lepší pizzy, než těstoviny (na těstoviny můžu pražákům doporučit především Vapiano – to je moje srdcovka), ale je to fajn a příjemný podnik s milou obsluhou.

SOBOTA

Snídaně

Po delší době jsem dostala chuť na trhanec. Tohle byl takový experiment – smíchala jsem 50g mandlové mouky, odměrku proteinu, 100ml mandlového mléka a 2 vejce (z bílků jsem nejdříve udělala sníh a přimíchala je až nakonec) a z těsta udělala takovou omeletu, kteoru jsem nakonec rozrtrhala na kousky. Vše jsem doplnila nasekanými mandlemi, třešňovou marmeládou a novou Proteinellou s příchutí cinnamon bun – chudá opravdu neskutečně vánočně!

Oběd

Na oběd byly brambory ze včera nakrájené na kousky smíchané s kuřecím a směsí zeleniny v mé oblíbené arašídovo-kokosové kari omáčce.

Svačinka

Přiznám se, že podobné věci nekupuji často – jsou dle mého názoru předražené a list ingrediencí ze kterých se potravina skládá, nám hned dává najevo, že nejde o nic zrovna přírodního… Ale když je něco podobného v akci, tak neodolám a hned vezmu pár domů :). Vanilkový mousse je za mě velké zklamání, ale čokoládový je fakt skvělý.

Večeře

K večeři bylo další z mých, v poslední době velmi oblíbených, rychlojídel – uvařená pohanka, krátce osmahnutá na pánvi se směsí z vajíček, cukety, sladké kukuřice, žampionů a sušených rajčat (na obrázku nejsou vidět – dávám jich opravdu po skromnu, jelikož jsou dost slané).

Hledáš další inspiraci, co jíst a jak vařit? Pak neváhej a určitě omrkni můj e-book:

1 názor na “Co jsem dnes jedla XII.”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top