Jídelníček na míru

Nevíš si už sama
rady? Chceš zhubnout, přibrat nebo prostě jen zdravěji jíst, ale nejsi si jistá
jak na to? Moc ráda Ti pomohu a připravím jídelníček na míru přesně pro tebe.
Jako bonus k tomu dostaneš dva e-booky zabývající se stravou a sportem,
které ti v cestě za lepším já pomohou
J!Tak neváhej a pusť se do toho semnou!

Co vše obdržíš?

 • Jídelníček sestavený pro Tebe přímo na míru – budu se snažit maximálně zohlednit Tvé preference a averze k jídlu, Tvé finanční možnosti a skloubení jídla s Tvým běžným denním rytmem
 • Doporučená suplementace –Poradím ti s vhodnou suplementaci přesně pro Tebe.
 • E-Book „Ty a strava“ – zde najdeš veškeré možné informace ke zdravému stravování. Včetně všemožných tipů a triků, které ti pomohou tvůj nový životní styl dlouhodobě udržet.
 • E-Book „Ty a sport  – zde Ti poskytnu veškeré důležité informace ohledně sportu.
 • Spoustu znalostí a vědomostí
 • Nové, zdravější já

PROČ SI VYBRAT ZROVNA MĚ?

 • Dva roky jsem pracovala jako trenérka ve fitku. Při své práci denně komunikuji s několika klienty (naše fitko má více jak 5000 členů), sestavuji pro ně tréninkové plány, radím jim se stravou, opravuji jejich provedení cviků a občas zaskakuji při kurzech. Mám tedy zkušenosti přímo „z bojiště“, což se o většině online trenérech říci nedá.
 • Umím pracovat s lidmi a vím jak „normální“ lidé žijí a co pro ně fitness znamená. Spousta trenérů žije ve svých uzavřených bublinách, kde se zabývají jen dokonalou postavou, stravou a cvičením (mnoho z nich pak ještě přípravou na závody). Já, ale moc dobře vím, že pro „normálního“ člověka není fitness středem života a beru to na vědomí. Proto vám pomohu (stejně jako denně klientům ve fitku) najít střední cestu, která bude vyhovovat vám a bude pro vás implementovatelná do běžného rodina – fitness bude další součástí života. Hned vedle rodiny, přítele, kamarádů, práce a jiných koníčků, ne jejich náhradou nebo něčím, co vám brání se jim věnovat naplno
 • Na lidech mě nic nepřekvapí, mám mnoho zkušenosti přímo „na živo“ se všemi možnými osobnostmi. Tenhle bod souvisí s předchozími dvěma. Za svůj trenérský život jsem na živo potkala mnoho velmi odlišných lidí. Studentek střední školy, čerstvých maminek, důchodkyní, matek pěti dětí, puberťáků usilující o větší bicák, svalovců, chodících do fitka každý den, dědečků po mrtvici v doprovodu vnuků… Lidí anorektických, štíhlých, plnoštíhlých, obézních, svalnatých… Prodavaček, učitelů, řidičů autobusu, pracovníků v laborkách, doktorů… Lidí s diabetes a vysokým krevním tlakem, lidí s fyzickým či mentálním handicapem, lidí s umělými klouby… Lidí různých kultur, barvy pleti a národnosti. Tréninky jsem vedla ve třech jazycích (čeština, angličtina, němčina), a vždy s každým našla tu optimální cestu s ohledem na jeho životní priority a rytmus běžného dne. Proto si můžete být jisti, že i u vás zohledním Vaši individualitu.
 • Mám v Německu absolvovaný tzv. Ausbildung na fitness trenéra a výživového poradce. A to konkrétně B-Lizenz a A-Lizenz, což je nejvyšší trenérské ocenění, které člověk v Německu může získat. Součástí mého vzdělání je v podstatě vše, co správný trenér potřebuje – od například anatomie, po výrobu energie v těle a správné stravování. Rovněž jsem hrdou majitelkou tzv. Ernährungsberater Lizenz = licence na výživového poradce.
 • Kromě vzdělání a praxe ve fitku mám i několikaleté osobní zkušenosti se sportem a zdravým stravováním. Již čtyři roky cvičím pravidelně ve fitku s váhami a dva roky jsem cvičila doma.
 • Vím jaké to je mít kila navíc i mít podváhu. Vím i jak nabrat svaly. Prošla jsem si obdobím, kdy jsem měla několik kilo navíc a usilovně se je snažila zhubnout. Musela jsem se přes množství začátečnických chyb. Zároveň i vím jaké to je, když to člověk s hubnutím trochu přežene a přestane vypadat žensky. Sama jsem zabojovala a nabrala svalovou hmotu pomocí tréninku a vyvážené stravy.
 • Vím jaké to je, když sport nenávidíte a o stravě vlastně vůbec nic nevíte. Kdybyste mi na základní či střední škole řekli, že budu pracovat jako trenérka, asi bych se vám vysmála. Sport jsem v dětství a během dospívání nenáviděla a neměla k němu žádný vztah. Místu sportu jsme vždy radši hrála hry na počítači a zdravá strava mi byla ukradená. Až když jsem trochu ztloustla, tak jsem se donutila chodit běhat. A jak já to nenáviděla! Pokud to máte podobně, nebojte, pomůžu vám s tím a najdeme ten pravý pohyb i pro vás. Naučím vás váš nový životní styl milovat.
 • Cvičení a strava pro mě znamenají mnohem víc, než jen krásnou, štíhlou postavu. A je pro mě důležité, abyste tohle pochopili i vy. Kdysi pro mě bylo jídlo nepřítel – čím méně ho sním, tím rychleji budu hubnout. Po několika rocích vlastních zkušeností a studia výživy jsem však pochopila, že je jídlo mnohem víc. Jídlo nás může podpořit před tréninkem, dodat nám více energie v běžný pracovní den, pomoci nám se cítit lépe, snížit náš cholesterol a podpořit naši imunitu. S cvičením je to zrovna tak. Není to trest, ale činnost, která nám může pomoci nastartovat nový den, vybít stres z práce anebo posílit naše svaly a zvýšit fyzičku, abychom stíhali své děti při hře na babu.
 • Cvičení a zdravá strava je pro mě opravdu vášní. I proto s vámi sdílím spoustu receptů a „mouder“ na mých webovkách i sociálních sítích,
 • Jsem normální ženská – stejně jako Ty 🙂 Nejsem žádná bikini fitnesska ani influencerka, kterou jídelníčky, recepty a sociální sítě živí. Vím, že v realitě musí člověk skloubit práci, vaření, sport, rodinu, další koníčky a ještě mnoho dalšího. Chápu, že Tvůj život nesestává pouze ze zdravé stravy a sportování a ani od Tebe nic podobného očekávat nebudu

Scroll to Top