10 tipů na vánoční dárky pro fitness nadšence 2020

Přemýšlíte, co koupit svým blízkým k Vánocům a nevíte kudy tam? Pak neváhejte a koukněte na deset tipů na dárky, které nepochybně potěší všechny sportovní nadšence.

A pokud by vám tyhle tipy bylo málo, koukněte i na dalších deset z minulého roku :).

Ještě než se vrhnete do čtení článku, tak si dovolím vás upozornit, že se nejedná o žádnou placenou reklamu. Nejsem sponzorovaná žádnou z firem, jejichž výrobky doporučuji a všechny dárečky jsem nakoupila za vlastní peníze. A proto jsem s nimi spokojena, doporučuji je vám dál.

A teď už se pusťte do čtení 🙂 

1.Shaker

Nápaditý shaker je nečím s čím neuděláte chybu u žádného fitnessáka. Tím nápaditý myslím ne nějak obyčejný reklamní, ale vybraný přesně pro dotyčného člověka – například jako tenhle Star Wars nebo Captain America shaker :). Třeba na Amazonu najdete neuvěřitelné množství shakerů s všemi možnými motivy – takže si tam vybere ať už hledáte třeba Game of Thrones, počítačové hry, roztomilé kočičky anebo jen něco s motivy cvičení.

2. Vzorky proteinů

mezi velkou spoustou všemožných suplementů je někdy velmi těžké si vybrat, zvlášť pokud se v tom člověk úplně neorientuje… Čím ale snad nikdy nemůžete udělat chybu, je protein. Neznám moc nadšenců do fitness, kteří by ho alespoň občas nepoužívali. Kupovat však hned několik kilo proteinu najednou může být občas riskantní – kdo ví, jestli to dotyčnému bude vůbec chutnat. A pokud naopak sáhnete po jeho oblíbené příchuti, tak to může být zase docela fádní a neoriginální.

Řešením tedy může být koupit několik vzorků proteinů, které může člověk všechny ochutnat a třeba se jimi do budoucna inspirovat pro další koupi. Člověk může koupit už předpřipravené balíčky proteinových vzorků od jedné firmy, anebo si takový balíček sestavit sám a vybrat proteiny klidně od několika různých firem (to je většinou i levnější varianta).

3.Multivitamíny

Kvalitní multivitamín je opět něčím, čím nemůžete sáhnout moc vedle (obzvláště v téhle době, kdy se každý obává o své zdraví a soustředí se na svou imunitu víc než obvykle). I když dotyčný multivitamín třeba zrovna nebere, tak jím od vás nepochybně nepohrdne.

Doporučuji volit vitamíny s chelátovou vazbou, které se v těle lépe vstřebávají – jako třeba ten od Reflexu, anebo my jsme spokojeni i s multivitamínem od Aktinu (viz. foto).

4.Bezdrátová sluchátka

Opět neznám moc fitnessáků, kteří by bezdrátová sluchátka neměli v oblibě… Člověk je může nosit při cvičení v gymu i doma, ale třeba i na procházce nebo v metru.

5.Věci na cvičení na doma

Coronavirová doba a zavření všech fitek většinu z nás donutila cvičit doma. Proto určitě spousta sportovních nadšenců ocení pomůcky pro cvičení doma.

Na výběr jich je ohromné množství. Čím však většinou nemůžete sáhnout vedle je klasická karimatka na cvičení. To je prostě základ každého domácího tréninku. Slečny jistě zaujme i třeba takový Bootyband (já si ho na tréninky na doma nemůžu vynachválit) a pro obě pohlaví jsou vhodné různé posilovací bandy. Jinak vždy samozřejmě záleží na preferencích daného člověka a na tom, co má on přesně rád.

6.Knížka Moderní výživa

O výživu se dřív nebo později musí zajímat každý,kdo chce efektivně zhubnout a/nebo vybudovat svaly. Knížek je na trhu samozřejmě více, ale tohle je jedna, za kterou se vám můžu zaručit. Myslím, že zaujme opravdu každého a to včetně začátečníků, protože je zde všechno vysvětleno velmi pochopitelně.

7.Ručník na cvičení

Na trhu existuje ručníků spousta – člověk může sáhnout vyloženě po nějakém na cvičení (třeba jako různé rychleschnoucí) anebo může zvolit nějaký obyčejný ručník s motivy, které by mohly dotyčného zaujmout.

8.Gumičky do vlasů – třeba invisibobble

Snad každá slečna (nebo i vlasatí kluci) se neobejde při cvičení bez gumičky na vlasy. Dřepy nebo nějaký HIIT se totiž dělají pěkně blbě, když se vám vaše dlouhé vlasy lepí na záda… Proto snad každá cvičící žena ocení nějakou pěknou gumičku – třeba již jmenované invisibobble, které jsou navíc na vlasy velmi šetrné a jako žena je sama mohu jedině doporučit.

9.Online program či coaching

(Nejen) v dnešní době trénuje spousta lidí doma a proto jistě ocení nějaký nový cvičební program – ať už třeba ve formě nějakého programu videí jako třeba od Jillian Michaels nebo určitého plánu s popisem cviků. Dobrým vánočním dárkem může být třeba i poukaz na coaching v oblasti stravy.

10.Ochucená oříšková másla

Opět neznám snad nikoho, kdo by oříšková másla nemiloval. Ať už sportovce, nebo „normální“ lidi. A ochucená oříšková másla, obohacená ještě třeba o čokoládu nebo marmeládu, to je vůbec jiný level.

Fitnessáky, kteří rádi vaří nepochybně potěší i zdravá kuchařka – jako třeba můj e-book:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top