CFM Evolution on Prom-In je jeden z proteinů, které jsem ochutnala a nějaký ten pátek užívala. Vzhledem k tomu, že se ke mě dostalo více chuťových variant, tak jsem se je rozhodla zhodnotit a usnadnit vám výběr. Jak už napovídá nadpis budu hodnotit pouze chutě, složení přenechám povolanějším. Celkově jako nejlepší hodnotím exotic, který je opravdu excelentní a naopak absolutně nedoporučuju brusinku,
Příchuť banán – 7/10: Banán není chuťově špatný, ale preferovala bych čokoládu či exotic. Každopádně chutná přírodně a vyhovuje mi že není příliš sladký.
Příchuť brusinka-1/10: Brusinka mi vůbec nechutnala a brusinku chuťově ani nepřipomínala. Nikdy bych znovu nebrala.
Příchuť čokoláda- 9/10: Klasická čokoláda, není příliš sladká a chuťově je velmi příjemná. Opět můžu doporučit.
Příchuť exotic-10/10: Za mě jednoznačně top příchuť! Moc jsem od toho nečekala ale chuť je absolutně výborná a není podobná ničemu, co jsem kdy zkoušela. Chuťově připomíná nějakou ovocnou limonádu ale není příliš přeslazený.
Nevíte, kde všude proteinový prášek využít? V mém e-booku naleznete dostatek inspirace.