Myprotein Mysyrup – recenze

Po flavdrops bych vám ráda napsala i o mém hodnocení celkem oblíbených syrupů od téhle známé značky. Každý z nich má nula kalorií, tuků i cukrů (na rozdíl od oblíbených ochucovadel od Bodylabu, ty totiž určité množství kalorií a cukrů mají). Takže pokud hledáte ochucovadlo ať už na palačinky, buchty, tvarohy nebo třeba do jogurtů, které vám neudělá nepořádek v makrech, tak se tenhle syrup nabízí jako dobrá varianta.

Příchuť: Malina – hodnocení: 10/10

Začnu pěkným hodnocením mé oblíbené maliny. Jak už jsme psala u flavdrops, maliny miluju a stejně jako flavdrops, tak i syrup se moc povedl. Hlavně na ovesné kaši s malinami nebo borůvkami je absolutně skvělý. Nemůžu jinak než doporučit. A nemá žádný chemický ocásek.

Příchuť: Čokoláda – hodnocení: 2/10

Naopak čokoláda mě tedy vůbec ale vůbec nezaujala. Nechutná vůbec jako čokoláda. Nevím, jak bych chuť popsala. Možná jako rozpuštěný a neuvěřitelně sladký cukr, čokoláda z toho tedy není cítit vůbec. Ale naopak co cítím je takový ten chemický ocas. Doporučuji sáhnout po jiné příchuti.

Příchuť: Javorový syrup – hodnocení: 5/10

Co jsme koukala na internet, lidi si tuhle příchuť hodně vychvalují. Já si z ní na zadek tedy nesedla. Určitě je lepší než čokoláda ale opět mi přijde spíš taková nijaká. Javorový syrup z toho trochu cítit je, ale zároveň z toho jaksi záhadně cítím i kávu (kterou nemám ráda) a opět mi příjde hodně přeslazený a celkem chemický.

Příchuť: Ananas a kokos – hodnocení: 7/10

Po malině téměř druhý nejlepší, ale v porovnání s malinou to taková hitpoška není. Každopádně neurazí, na oslazení je moc dobrý a je z něj cítit ananas i kokos (mimochodem zajímavá kombinace). přijde mi, že je cítit trošku chemicky, ale žádná hrůza. Určitě je to jeden z lepších.

Příchuť: Passion Fruit – hodnocení: 8/10

O stupínek lepší než ananas. Chutí mi hodně připomíná mango a broskve. Není špatný, nemá tak umělou chuť ale mohl by být sladší a výraznější.

Syrupy se dají skvěle využít na kaši či třeba při pečení

Nevíte kde všude takovýhle sirup využít? V mém e-booku naleznete dostatek inspirace.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top