Quest Nutrition Protein Bar – recenze

O Questkách jste už určitě někdy slyšeli. Vzhledem k tomu, jak jsou často vychvalované, jsem se rozhodla je taktéž vyzkoušet a sáhla hned po několika příchutích. V tomhle článku se s vámi chci podělit o to jak mi chutnaly a doporučit po čem (ne) sáhnout.

Mám-li tyhle tyčinky zhodnotit celkově, nepříjde mi na nic celkem nic extra. Když porovnám poměr cena výkon s jinými tyčinkami podobného typu, tak jednoznačně doporučuji sáhnout spíše po jiných výrobcích (třeba po těch od Bodylab nebo Myprotein), které stojí méně, mají podobné makra a chuťově jsou lepší. Nesetkala jsem se s Questkou, která by mi vyloženě nechutnala ale zároveň jsem narazila na spoustu takových pouze ucházejících. A za šedesát korun by člověk chtěl asi něco lepšího, než že to jen ujde a na nějakou dobu zasytí…

1. Příchuť: čokoláda/brownie – hodnocení: 1/5

První příchuť, kterou jsem ochutnala a byla pro mě docela zklamáním. Ne že by to bylo vyloženě hnusné, ale opravdu mě moc nezaujala. Byla hodně sladká, neuvěřitelně žvýkavá a čokoláda v ní podle mě nechutnala moc přirozeně. Tyčinku se stejnou příchutí můžete za méně jak poloviční cenu koupit v DMku a chutná daleko lépe.

2. Příchuť: čokoláda/arašídové máslo – hodnocení: 5/5

Tak tahle je už daleko lepší. Je z ní krásně cítit jak čokoláda, tak burákové máslo. A navíc je slazena pouze stevií a ne žádnými umělými sladidly.

3. Příchuť: arašídové máslo supreme – hodnocení: 4/5

Předchozí varianta mi chutnala o něco víc, avšak ani tahle není špatná. Ale i v případě že jste milovníci arašídového másla bych doporučila spíše tu kombinaci s čokoládou, ta mi prostě sedla víc a byla méně žvýkavá.

4. Příchuť: bílá čokoláda/malina – hodnocení: 4,5/5

Další lahodná příchuť, jen by z ní mohly být ty maliny cítit víc. Pokud porovnám se stejnou příchutí v tyčince Supreme od Bodylabu, tak bych doporučila spíš tu. Je totiž levnější a “malinovější”, ale i tahle Questka je moc dobrá.

5. Příchuť: kokos/kešu: hodnocení: 4/5

Moc dobrá příchuť, jen opět taková dost žvýkavá. Ale kokos i kešu z ní jsou cítit perfektně.

6. Příchuť: dvojitá čokoláda: hodnocení: 1/5

Tak tahle mě zklamala. Měla jsem podobné příchutě od více firem a za šedesát korun je to opravdu zklamání. Tyčinka je dost tuhá a podle mě postrádá takovou tu přirozenou čokoládovou chuť. Vyloženě špatná není ale za ty peníze a v porovnání s jinými…

7. Příchuť: citronový koláč – hodnocení: 5/5

Tohle pro mě bylo velké překvapení. Tyčinku jsem kupovala jen pro to, že byla ve slevě a říkala jsem si, že to tedy zkusím. Jinak určitě nejsem fanynka těhlech citronových příchutí. A překvapilo mě, jak moc dobrá takhle tyčinka byla… Chutná opravdu perfektně a opět je slazena pouze přírodně – stévií a v porovnání s ostatními tyčinkami má i o něco příznivější makra. Tuhle můžu jedině doporučit! Navíc myslím, že je to chuť na kterou není většina z nás zvyklá, takže to může být velmi příjemná změna.

Radši ušetříte a uděláte si svačinku na cesty sami? Spoustu inspirace na (nejenom) recepty na cesty najdete v mém e-booku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top