BCAA Synergy od Prom-In recenze příchutí

Synergy od Prom-INu jsou má oblíbená BCAA a považuji je za nejlepší, jaké na českém trhu najdete. Poměr cena-výkon je podle mě absolutně skvělý. Respektive je pravda, že najdete i levnější.. Ale já si cením toho, že v Synergy nejsou přidaná žádná umělá barviva a jediné použité sladidlo je sukralóza, u konkurenčních firem bývá často použit i aspartam. A co se týká chutě, to si taky nemůžu stěžovat… O pár řádků níže jsme si pro vás připravila zhodnocení chutí, které jsem vyzkoušela a překvapivě mi chutnaly úplně všechny… Mnohé chutě bývají výraznější a sladší, což může někomu vadit. Já obvykle rozpuštím cca 5g BCAA ve 350ml vody a s výsledkem jsem absolutně spokojená.

1. Cola – hodnocení: 5/5

Colu miluju a i tyhle BCAA mi moc chutnaly. Klasické cole se příchutí velmi přibližují a nemám jim o vytknout.

2. Malina – hodnocení: 5/5

Maliny mám moc ráda a tak jsem byla zvědavá, jak bude tahle příchuť chutnat, A nezklamala mě, je opravdu skvělá a řekla bych, že chutná i dost přirozeně.

3. Pomeranč – hodnocení: 5/5

Očekávala jsem podobnou chuť jako takové ty levné, přeslazené limonády ze supermarketů, ale pomerančová příchuť je fakt super! Vůbec není tak přeslazená a naopak je velmi osvěžující. Používám ji teď a jsme moc spokojená.

4. Zelené jablko – hodnocení: 4/5

Za mě nejslabší ze všech příchutí, avšak pořád moc dobrá. Jen já bych asi ocenila o něco sladší a výraznější chuť.

5. Meloun – hodnocení: 4/5

Stejně jako u jablka, je to moc dobré, ale chuť by mohla být sladší a výraznější. Ale je to rozhodně zajímavá vlba, pokud se vám přepijí klasické příchutě a chcete něco extra. 

 

Pokud máte vyvážený jídelníček a nedržíte extrémni diety, BCAA většinou není potřeba suplementovat. Nevíte, jak taková vyvážená strava vypadá? Tak neváhejte a omrkněte můj e-book, kde naleznete spoustu inspirace.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top