Pokud hledáte nějakou alternativu k ovesné kaši nebo jen extrémně rychlý a nenáročný recept s minimem surovin, který však vypadá dobře, neváhejte a čtěte dál.
Příprava téhle placky zabere opravdu jen pár minut a většinu ingrediencí, co budete potřebovat už zřejmě máte doma…
Budete potřebovat:
Na těsto:
- 110 gramů jemných ovesných vloček
- 2 vejce
- 50g libovolného proteinu
- lžička prášku do pečiva
Na dozdobení:
- 500g tvarohu či jogurtu (ten já ještě dochucuji 20 kapkami white chocolate flavdrops od Myprotein)
- 300g libovolného ovoce
- libovlná semínka, oříšky na posypání
Postup:
A jaký je postup? Všechny suroviny na těsto smícháme, vytvoříme z něj na pečícím papíře pizzu a vložíme do trouby vyhřáté na 200 stupňů. Pečeme 8-12 minutek, vyndáme a necháme trochu vychladit.
Následně na hotovou pizzu naklademe všechny ingredience. Fantazii se meze nekladou.
Moje nejoblíbenější varianta je s tvarohem a ovocem. Lze použít i marmeládu, oříškové másla či v dietě třeba zero syrupy.
Líbí se Vám moje recepty a chtěli byste jich ještě více? Vše hezky přehledně v jednom souboru? A k tomu navíc tipy a rady, týkající se zdravého stravování? Tak neváhejte a objednejte si můj e-book.
Chutný.Doporučuji vyzkoušet recept.moc jsme
si pochutnali. Přidávám mezi svá oblíbená jídla. Dík :
-)
Chutný.Doporučuji vyzkoušet recept.moc jsme si pochutnali.
Přidávám mezi rodinné recepty. Zdravím Retamal :
-)