Oblíbení zahraniční fitness youtubeři

Pokud si podobně jako já patříte mezi lidi, kteří si rádi snídani, večeři nebo dlouho chvíli zpříjemní zábavným a zajímavým videjkem, tak pro vás mám několik tipů na youtube kanály, které se rozhodně vyplatí sledovat. Většina z níže uvedených youtuberů postuje videa poměrně často a už jich na svém kanále má pěknou řádku, takže vám určitě zaručí zábavu na dlouhé hodiny…

1. Valentina Esteban

Neuvěřitelně sympatická a milá slečna, bikini fitnesska, fitness kouč a spousta dalších věcí… Ve svých videích sdílí jak přípravu na závody, FDOE (full day of eating), tak i spoustu užitečných a inspirativních rad nejenom ohledně zdravého životního stylu, ale i osobního života. Velmi se mi taky líbily její videa natočená po cestách po Evropě, kde prozkoumává místní supermarkety a podniky a pořád se snaží jíst zdravě a vyváženě.

2. Heidi Somers

Když jsem na tuhle slečnu poprvé narazila, byla jsme trochu skeptická. Vypadá jako taková ta pravá barbínka – krásný obličej a tělo, blond vlasy, dokonalé oblečení, umělá prsa… Ale taková Heidi naštěstí ve skutečnosti vůbec není! Její prsa jsou naštěstí to jediné, co je na ní falešné. Jinak mi přijde strašně upřímná a “lidská” a to i vzhledem k tomu co vše dokázala (vyhrála několik soutěží, má úspěšnou značku oblečení) a jak je krásná. Podobně jako Valentina, i ona ve videích ukazuje svoji přípravu, tréninky, běžné dny ve svém životě ale i dává fitness tipy a najdete u ní i spoustu různých edukativních videí.

3. Amanda Bucci

Asi moje momentálně úplně nejoblíbenější youtuberka. Je to bikina, která se dala na powerlifting a úspěšná podnikatelka. Podobně jako u předchozích dvou slečen, i u ní najdete videa z přípravy, tréninky, FDOE a různá edukativní videa. Co se mi ale moc líbí je to, že právě ty se nezaměřují jen na fitness, ale i na business. Amanda vám v nich dá spoustu rad ohledně podnikání, sociálních médií a obecně ohledně toho jak být úspěšní v profesním ale i osobním životě. Mimochodem Amanda taky provozuje velmi zajímavé webové stránky , kde najdete podcasty ve kterých mluví o svém životě, radí ohledně podnikání a zpovídá zajímavé a úspěšné americké osobnosti z fitness oblasti.

4. Brendan Tietz

A konečně tu taky máme nějakého chlapa! Brendan je stylem svých videích dost odlišný od předchozích slečen, ale o to víc si ho vážím. Většina jeho videí je edukativního rázu (ale najdeme tu i nějaká z jeho života). Velmi hezky vysvětluje různé věci – např. se zaměřuje na různé svalové skupiny, vysvětluje jak fungují, jak je trénovat, zabývá se tím kdy zařazovat refeedy, co dělat, když zastaví vaše hubnutí, jak si sestavit tréninkový plán, jak si vypočítat makra… No prostě všechno co potřebujete vědět, především když začínáte.

5.  Jen Heward

Jen je další úspěšná žena z fitness oblasti. Je majitelkou vlastního fitka, obchodu se suplementy a oblečením a trenérkou a koučkou. V jejích videích najdete spoustu inspirace pro tréninky, jídla ale opět má mnoho edukativních videí, kde vysvětluje vše možné. Bere si na paškál suplementy, jak zhubnout či přibrat, vysvětluje různé styly stravování ale dává třeba i rady jak se vypořádat s úzkostí, jak vybrat vhodného trenéra nebo jak na sociální média. Občas mi vadí její (podle mě) trochu stupidní chichotání, ale za všechny ty užitečné a kvalitní informace, které nám poskytuje ji ho mileráda prominu :).

6. Samantha Paparo

Samantha není na první pohled taková ta krásná dokonalá bikinka, jako předchozí slečny. ale možná i proto ji mám tolik ráda. I podle videí působí jako celkem obyčejná normální holka, která má prostě jen ráda fitness. Ve většině jejích videí nenajdete úžasné výlety s partou super podobně fitness zaměřených přátel, které by podnikala ale naopak se skoro v každém jejím videu vyskytuje lehce postižená sestra, se kterou Samantha i cvičí. Tohle mi přijde moc hezké a ukazuje nám to Samanthu jako opravdu úplně obyčejného člověka s normálním životem. Její videa se hodně týkají přípravy na soutěže a vždycky v nich krásně popisuje proč, co a jak dělá a dává různé tipy a rady pro své sledující.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top