Oblíbení zahraniční fitness youtubeři III

Po delší době vám přináším další tipy na svoje oblíbené fitness youtuberky a jeden pár. Pokud tedy hledáte něco zajímavého na koukání a poslouchání při jídle či kardiu, neváhejte mrknout na právě tyhle kanály. Zábava na několik hodin zaručena!

1. Abby Pollock

Abby mám strašně ráda. Zaprvé je to neuvěřitelně krásná a originální ženská, která nejen kvůli zrzavým vlasům a minimální vrstvě make-upu vypadá dost odlišně od ostatních fitnessek a zadruhé produkuje neuvěřitelně kvalitní obsah. Mezi jejími videi najdete jak cvičení na doma, tak vlogy z každodenního života, názory na aktuality z fitness světa ale hlavně dost edukativních videí, které umí podat humorně a zábavně ale zároveň v nich odkazuje na různé studie.

2. FitnessBlender

Pokud jste o téhle dvojce ještě neslyšeli, tak nevím, kde jste celou dobu byli! Projekt Fitnessblender je něco opravdu neuvěřitelně unikátního a užitečného pro všechny fitness nadšence a hlavně je to zadarmo. Kelli a Daniel především tvoří cvičební videa a mají jich opravdu hodně. Řazeny jsou dle obtížnosti (1-5), ale i svalových partií (např. upper/lower body), délky (10 minut až tuším někde okolo 120 minut) ale i potřebných pomůcek. Spíš než youtubkem jsou ale známí svou webovou stránkou, kde můžete videa podle zmíněných kritérií vyhledávat. Všechna jejich videa však najdete i na youtube ale navíc mají na youtube několik videí, kde vyjadřují svoje postoje ke zdravé stravě, cvičení anebo dávají tipy jak nováčkům tak pokročilým. Já osobně tuhle dvojici považuji za zřejmě nejlepší zdroj inspirace na celém internetu!

3. Noel Arevalo

Noel je další krásná fitnesska, kterou se vyplatí sledovat, pokud hledáte inspiraci pro svůj jídelníček, tréninky anebo se chcete něco nového dozvědět. Navíc se kromě bikini fitness věnuje i powerliftingu, takže vám může zprostředkovat pohled na sport z více perspektiv.

4. Nikki Blackketter

Nikki je všeobecně dost známá, pokud ji však právě vy neznáte, koukejte to napravit. její videa jsou super inspirace a člověk se z nich i mnohé dozví – a to nejen co se týká fitness ale i třeba péče o pleť. Navíc pokud jste fanoušci Hry o Trůny, tak vás určitě potěší i její videa kde komentuje jednotlivé díly nebo rozvíjí teorie.

5. Katie Corio

Katie je další krásná a inspirativní fitnesska. Nejradši mám její videa, kde dává ruzné tipy na cvičení nebo perfektně komentuje svoje workouty. Ale samozřejmě u ní taky najdete klasické FDOE nebo videa zabývající se různými fitness mýty a žhavými novinkami…

6. Jazmine Garcia

A posledním tipem nemůže být nikdo jiný než sexy kočka Jazmine. Stejně jako u předchozích slečen, tak i u ní najdete FDOE videa nebo videa z posilky či různé tipy, triky a vysvětlení čehokoliv spojeného s fitness. Navíc však velmi mile a upřímně hovoří i o své psychice, psychickému rozvoji nebo třeba problémy se kterými bojuje a o kterých se mnozí zdráhají takto otevřeně na internetu mluvit. Takže je to rozhodně zajímavá slečna, kterou se vyplatí sledovat, obzvlášť pokud vám nejde jen o takové to “pozlátko” na povrchu…

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top