Oblíbení čeští fitness youtubeři

Po oblíbených zahraničních youtuberech vám tu přináším některé české, které jsme si oblíbila. Takže pokud je pro vás angličtina problém nebo prostě jen preferujete mateřštinu a domácí prostředí, tak neváhejte a navštivte jejich youtube kanály…

1. Katty Veganza

Pokud se o fitness na youtube zajímáte, tato slečna pro vás určitě nebude žádnou novinkou. Je to bikinka a koučka, která zde už nějaký ten pátek působí. ve svých videích především ukazuje, jak se připravuje na závody – co jí, jak trénuje…Zároveň ale radí svým sledujícím a poděluje se o pocity, které z přípravy (a fitness celkově) má. Její kanál je na české poměry dost jedinečný, takže pokud ji ještě nesledujete, určitě to napravte :).

2. Anna Faltová

Anička je další bikinka, zatím ne tolik známá jako Katty, ale to kvalitě jejích videí nijak neubírá. Ve většině vidí ukazuje svoje tréninky a svůj život. Najdete u ní ale i videa s radami a tipy ohledně stravy a cvičení.

3. Aleš Lamka

Aleš je na youtube taky velmi známý, i když především u mužského pohlaví. Vydává však velmi zajímavá videa, kde podobně jako předchozí slečny radí ohledně stravy i tréninku. Najdete u něj i tréninková videa, i když ta třeba mě osobně příliš neberou.

4. Monika Gavlovská

Monča je sympatická trenérka a holčina, která se zajímá o sporty a zdravý životní styl. Na youtube publikuje především videa o tom co snědla, ale povídá i o své cestě, o soutěžích na kterých byla, o tom jak si počítá jídlo a o spoustě dalších věcech. Pokud jste měli či máte problémy se záchvatovitým přejídáním, tak zbystřete, protože se věnuje i tomuto tématu.

5. Margit Slimáková

Paní Slimáková je nepochybně trochu jiná kategorie, než všichni ostatní o kterých v tomto článku píšu. Přesto by však neměla uniknout pozornosti nikoho, kdo se zajímá o zdravý životní styl. Publikuje videa o zdravém životním stylu celkově, ale zabývá se i tématy jež nám jsou velmi blízká. Například jak často je vhodné jíst, vhodnost umělých sladidel či sóji apod. Navíc je to opravdu odbornice, takže se můžete spolehnout, že si tyhle rady jen tak nevycucala z prstu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top