Jillian Michaels – Shred it with weights recenze

Shred it with weights je jeden z mnoha programů od Jill slibující zhubnutí a zlepšení kondičky, Tentokrát s kettlebelly, případně činkami. Program se skládá celkem ze dvou videí – levelu 1 a 2. Obě videa mají cca 28minut včetně rozehřátí a cooldownu. V každém levelu cvičíte pouhé tři okruhy. Každý z nich dvakrát zopakujete a po dvojím zopakování se vždy ještě přidává další cvik (buď zaměřený spíše na břicho nebo nějaké cardio). Vzhledem k tomu že má video jen 28 minut a vše rychle odsýpá, tak to neuvěřitelně uteče. Co se týká levelu 1 tak ten mi přišel trochu nudný, zato level 2 si mě opravdu získal. Pořádně jsem u něj cítila ruce ale i nohy a cviky byly opravdu zajímavé a zábavné. Pročítala jsme diskuse na internetu, kde spousta lidí tvrdí, že mezí levelem 1 a 2 je obrovský rozdíl, co se týká obtížnosti. Mě to tak ani nepřišlo, dvojka asi je o něco málo těžší ale především zábavnější, lépe při ní zabírají svaly a celkově mi příjde lépe vymyšlená. V obtížnosti tam vidím rozdíl jen minimální.

Pokud to mám ale shrnout, tak program spíše doporučuju. I když neuděláte chybu pokud přeskočíte jedničku a začnete rovnou s dvojkou. Jednička mě moc nenadchla ale dvojka je opravdu výtečná, zábavná a efektivní. Je to fajn změna oproti jiným workoutům od Jill, kde se využívá převážně jen váha vlastního těla.

Hodnocení: 60% (kdybych hodnotila jen dvojku dám tak 90%)

Potřebná výbava: kettlebell,činky

Obtížnost: začátečníci 

Komu program doporučuju: – pokud chcete posílit střed těla a ruce

– pokud hledáte něco rozdílného od ostatních programů od Jill, kde se cvičí hlavně s vlastní vahou

– pokud chcete konečně pořádně využít svůj kettlebell

Výhody: -změna oproti ostatním workoutům

– videa jsou krátká a rychle utíkají

– program můžu doporučit začátečníkům

– jendička najdete oficiálně zdarma na youtube

Nevýhody: -jednička není moc zábavná a ani příliš náročná

U hubnutí či tvarování postavy je strava ještě důležitější než samotné cvičení. Pokud si v kuchyni nevíte rady a dochází vám nápady co vařit, zkuste můj nový e-book.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top