Co jsem dnes jedla XIII.

Po delší době tu mám konečně zase další díl oblíbeného seriálu „co jsem dnes jedla“ .

Mám tu opět dva víkendové dny, protože během týdne prostě nezvládám tolik fotit. Tak doufám, že se vám i dnešní článek bude líbit a najedete si v něm opět nějakou inspiraci.

SOBOTA

Snídaně

Moje oblíbená klasika – Hollandia s granolou (momentálně jsem si oblíbila čoko-kokosovou od Emca bez cukru), mrazem sušené ovoce, mandle, mandlovo-malinové máslo a navrchu je mix dýňového a lněného semínka. Semínka jsou teď pravidelnou součástí mého jídelníčku, jelikož jsem začala dělat „seed cycling“ pro zlepšení hormonální rovnováhy a v naději na zlepšení mého stavu pleti.

Oběd

A moje oblíbená rychlovka k obědu. Celozrrný kuskus, losos (když fakt spěchám, pozžiju už ten hotový z konzervy), mix mražené zeleniny, sezam a sójová omáčka.

Svačina

A opět jsme byli Coffee and Waffles, protože těmhel waflím prostě nejde odolat 🙂

Večeře

K večeři pak byly tyhle zapečené celozrnné toasty. Natřela jsem je kečupem se stévií, přidala plátky mozzarelly a šunky a zeleninu, co jsem měla doma. Pekla jsem cca. 20 minut při teplotě 180 stupňů (dokud se sýr nerozpustil).

NEDĚLE

Snídaně

K snídani tentokrát zase ovesná. Zkoušela jsem do ní přidat vegan čoko protein od Extrafitu a už to nikdy neudělám! 😀 Je to fakt humus a přestože kaše vypadá dobře, tak jsem ji celou ani nedojedla – chutnala jako hrách. Takže za mě, jestli vegan protein do kaše nebo na pití, tak jedině od PEscience nebo Biontechu.

Svačinka

Jelikož jsem snídani ani celou nedojedla, tak jsem si musela spravit chuť něčím jiným sladkým 😀 Dostala jsem chuť na puding – dělám ho z mandlového či rýžového mléka a s extra přidaným vanilkovým proteinem. Navrchu jsou opět dýňová a lněná semínka, protože #seedcycling 🙂

Oběd

K obědu byly baby brambůrky a kuřecí kari ze zbytky zeleniny, ci byly v lednici.

Večeře

K večeři byla opět vařená pohanka, krátce osmahnutá na pánvi a zelenina (paprika, cuketa, rajčátka – K večeři byla opět vařená pohanka, krátce osmahnutá na pánvi a zelenina (paprika, cuketa, rajčátka – snažím se vždy vybírat zeleninu z celého barevného spektra, aby to vypadalo hezky barevně 🙂 s vajíčkem a lahůdkovým droždím navrch.

Hledáš další inspiraci, co jíst a jak vařit? Pak neváhej a určitě omrkni můj e-book:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top